Z cyklu członkowie członkom i tylko dla członków :-)

Moi drodzy,

Rozpoczynamy ciąg akcji, które odważyłem się nazwać „Być członkiem COCP to elitarne”. Dotyczy to nie tylko przynależności do wspaniałego i znamienitego grona miłośników zabytkowych citroenów, ale także ma wymiar materialny. Na początek udało się wynegocjować w jednej z hurtowni w Szczecinie bardzo atrakcyjną ofertę na oryginalny LHM+ wyłącznie dla naszego klubu.

total

Oferta dotyczy ilości 1l. (na dolewki) i większych (tu cena jest naprawdę rewelacyjna). W przypadku większych ilości jednak wymagana jest własna „kanka” lub „wiadro” 🙂 Ponieważ zakup ilości hurtowych w beczce wiąże się z zamówieniem i przedpłatą więc chętni proszeni są o kontakt ze mną (Marcin) cadcamit@gmail.com. Hurtownia nie obsługuje sprzedaży detalicznej więc kanałami dystrybucji będziemy ja i Konrad. Najbliższa szansa bez ponoszenia kosztów wysyłki to spotkanie jesienne. Czekam do końca września na zgłoszenia. Jako, że strona jest publiczna, a oferta jest tylko dla nas to szczegóły emailem lub 501166144.