XIV ZLOT – RZUCEWO 2022

12-15 maja 2022r. spotykamy się w Rzucewie!

Komandor zlotu Sebastian Draga, zaprasza nas do Zatoki Puckiej.
Chciałbym razem z uczestnikami zlotu zjechać z tych najbardziej uczęszczanych na polskim wybrzeżu turystycznych autostrad i zaprezentować fanom marki Citroën jak najwięcej nietuzinkowych miejsc i ciekawostek znajdujących się przy bocznych drogach. Mam nadzieję, że uczestnicy zlotu zakochają się tak jak ja w terenach powiatu Puckiego. Dodatkowo całość zostanie doprawiona szczyptą historii. Historii pisanej zarówno z małej, jak i wielkiej litery, w końcu będzie to zlot pojazdów zabytkowych.”

Wszelkich informacji udziela Kasia (509 660 269).

Baza zlotu: Zamek Jan III Sobieski, Rzucewo 6, Puck

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem https://forms.gle/HfDYzoHPrgk5LfdUA

Zasady zgłoszeń:
» Wysokość wpisowego dla członka Stowarzyszenia COCP wynosi: 525 PLN od osoby dorosłej (cena obowiązuje dla max. 2 osób dorosłych na załogę), dzieci do lat 12 – 350 PLN. Osoby niezrzeszone wnoszą opłatę w wysokości 660 zł od osoby.
» Numer konta stowarzyszenia Citroen Oldtimer Club Polska, na który należy dokonywać wpłat: 54 1050 1559 1000 0090 8047 3763
» Ostateczny i nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń to 7.04.2022. Zgłoszenie przed tym terminem zapewnia pakiet gadżetów zlotowych, przewidzianych przez Organizatorów W przypadku przekroczenia terminu powyżej, Organizatorzy nie gwarantują pełnego pakietu, dotyczy to szczególnie koszulek zlotowych.
» Zgłoszenia prosimy składać poprzez formularz » https://forms.gle/HfDYzoHPrgk5LfdUA
» Kolejność zgłoszeń i wpłat jest istotna i decyduje o dostępności miejsc – ilość miejsc jest ograniczona (wstępnie 70 miejsc noclegowych). Załogę stanowią osoby dorosłe i dzieci, gdzie łączna liczba nie może przekroczyć ilości miejsc w zgłoszonym pojeździe.
» W zlocie mogą brać udział osoby posiadające samochód marki Citroen, których produkcja rozpoczęła się przed ’90 rokiem ubiegłego stulecia, chyba że organizatorzy wyrażą zgodę na udział młodszego samochodu.
» Zgłoszenia na zlot przyjmowane są w pierwszej kolejności od Klubowiczów deklarujących przyjazd samochodem zabytkowym(1), następnie uczestnicy deklarujący chęć przystąpienia do Klubu(2), w dalszej kolejności sympatycy Klubu przyjeżdżający samochodami zabytkowymi(3) i Klubowicze bez samochodów zabytkowych(4).