XI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroënów

AKTUALIZACJA – 15 marca 2020

W trosce o nasze bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o odwołaniu majowego terminu zlotu COCP.
Liczymy na to, że ustalimy inny termin naszego spotkania. O zmianach i decyzjach będziemy informować na bieżąco.
Wierzymy, że to tylko zmiana terminu i jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję spotkać się na XI Ogólnopolskim Zlocie Zabytkowych Citroenów.

Pozdrawiamy!


Każdy rok powinien zaczynać się od dobrych wieści!
My też je mamy, 21-24 maja 2020 roku jedziemy sprawdzić co słychać na Szlaku Orlich Gniazd!
W tym roku wyjątkowo przyspieszamy ze zlotem, w sierpniu i tak wszyscy spotkamy się na ICCCR w Toruniu.

Wszelkich informacji udziela Kasia Lewandowska – zarzad@citroen-oldtimer-club.pl

Baza zlotu: Morsko Plus – Ośrodek, Zawiercie https://www.morsko.com.pl/

Program zlotu w opracowaniu, szczegóły wkrótce!

Zasady zgłoszeń:
» Wysokość wpisowego dla członka Stowarzyszenia wynosi: 300 PLN od osoby dorosłej (cena obowiązuje dla max. 2 osób dorosłych na załogę), dzieci 0-3 lat – bezpłatne, dzieci do lat 12 – 155 PLN, dzieci do 18 lat – 250 zł, kolejne osoby dorosłe w załodze 420 PLN.
Osoby niezrzeszone wnoszą opłatę w wysokości 420 zł od osoby.
» Numer konta stowarzyszenia Citroen Oldtimer Club Polska, na który należy dokonywać wpłat: 54 1050 1559 1000 0090 8047 3763
» Ostateczny i nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń to 10.04.2020. Zgłoszenie przed tym terminem zapewnia pakiet gadżetów zlotowych, przewidzianych przez Organizatorów W przypadku przekroczenia terminu powyżej, Organizatorzy nie gwarantują pełnego pakietu, dotyczy to szczególnie koszulek zlotowych.
» Zgłoszenia prosimy składać poprzez formularz » https://forms.gle/HTeu6aeoEdyM5oiD9
» Kolejność zgłoszeń i wpłat jest istotna i decyduje o dostępności miejsc – ilość miejsc jest ograniczona (wstępnie 60 miejsc noclegowych). Załogę stanowią osoby dorosłe i dzieci, gdzie łączna liczba nie może przekroczyć ilości miejsc w zgłoszonym pojeździe.
» W zlocie mogą brać udział osoby posiadające samochód marki Citroen, których produkcja rozpoczęła się przed ’80 rokiem ubiegłego stulecia, chyba że organizatorzy wyrażą zgodę na udział młodszego samochodu.
» Zgłoszenia na zlot przyjmowane są w pierwszej kolejności od Klubowiczów deklarujących przyjazd samochodem zabytkowym(1), następnie uczestnicy deklarujący chęć przystąpienia do Klubu(2), w dalszej kolejności sympatycy Klubu przyjeżdżający samochodami zabytkowymi(3) i Klubowicze bez samochodów zabytkowych(4).