Wyjazd zorganizowany na 100 lecie marki – aktualizacja 4.11.2018

Aktualizacja: 4.11.2018

Proszę pamiętać o zapisaniu się na to wydarzenie na stronie https://citroencc.com/. Zapisy tylko do 12 listopada br. Nie wiem jak tutaj ale podczas zlotu na torze Le Mans organizatorzy zapewnili dinner tylko dla 1000 pierwszych załóg. Tak jak pisałem wcześniej naszą listę zamykamy 30 listopada. Wówczas opublikuję listę załóg, po czym opracuję wstępną marszrutę i oszacuję koszty.

Moi drodzy,

Planujemy wyjazd na 100 lecie marki. Wyjazd odbędzie się jako kolumna pojazdów z wozem zaplecza technicznego i autolawetą. Ramowy program (ulegnie aktualizacji po ustaleniu liczby chętnych) zakłada wyjazd z miejsca zbiorczego – stacja na końcu południowego ringu Berlina (około 14.07.2019 lub wcześniej na żądanie ekipy) i dwóch noclegów po drodze z hotelem w obrzeżu Paryża i dniem na zwiedzanie tegoż. Przyjazd na miejsce przed południem dnia poprzedzającego uroczystości. Powrót według trasy ustalonej wspólnie na miejscu. Koszt uczestnictwa załogi (z wyłączeniem rejestracji oficjalnej i kosztów noclegów / aprowizacji) to 500PLN na załogę. Koszt pokrywa asystę techniczną i wynajem autolawety towarzyszącej ekipie. Podobnie jak to miało miejsce podczas podróży na zlot w
Le Mans. Przyjmowanie zgłoszeń do końca listopada b.r. Uwzględnione zostaną tylko załogi, które wpłacą na konto stowarzyszenia rzeczoną kwotę. Po ww terminie nie będzie możliwości zmian z powodu zobowiązań w rezerwacji hoteli i miejsc campingowych. O kosztach campingów i hotelu na obrzeżach Paryża będzie można poinformować dopiero po ustaleniu liczby chętnych. Prosimy w danych przelewu umieścić liczbę osób dorosłych i dzieci. Ew w korespondencji emailowej do zarządu stowarzyszenia proszę zamieścić istotne informacje dotyczące składu załogi. Do końca listopada zwracamy wpisowe tym, którzy zmienią zdanie.

Ważne. Dolny limit prędkości przelotowej ustalamy na 90km/h. Z góry przepraszam ale inaczej nie pokonamy tak długiej drogi w sensownym czasie. Oczywiście, jeżeli ktoś wynajmie sobie autolawetę to absolutnie jest zrozumiałe z tym, że oczywiście na końcu konwoju.

Przedsięwzięcie jest logistycznie skomplikowane więc liczę na wyrozumiałość.

Pozdrowienia wszystkim,

Marcin Królikowski