Zapisy na letni zlot

Z przyjemnością rozpoczynamy zapisy na tegoroczny zlot Zabytkowych Citroenów.

Zasady zgłoszeń pozostają bez zmian, ale dla przypomnienia prosimy o zapoznanie się z nimi. 

Zasady zgłoszeń:

  1. Wysokość wpisowego dla członka Stowarzyszenia wynosi: 250 PLN od osoby dorosłej (cena obowiązuje dla max. 2 osób dorosłych na załogę), dzieci do lat 15 – 125 PLN, kolejne osoby dorosłe w załodze 500 PLN. Osoby niezrzeszone wnoszą opłatę w wysokości 500 zł od osoby.
  2. Numer konta stowarzyszenia Citroen Oldtimer Club Polska, na który należy dokonywać wpłat: 84 2030 0045 1110 0000 0369 7300
  3. Ostateczny i nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń to 12.06.2016. Zgłoszenie przed tym terminem zapewnia pakiet gadżetów zlotowych, przewidzianych przez Organizatorów
  4. W przypadku przekroczenia terminu powyżej, Organizatorzy nie gwarantują pełnego pakietu, dotyczy to szczególnie koszulek zlotowych.
  5. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: k@citroen-oldtimer-club.pl
  6. Pełne zgłoszenie składa się z: imienia i nazwiska kapitana załogi, modelu samochodu, rocznika samochodu, zdjęć (jeśli nie pojawiły się na liście zgłoszeń w poprzednich imprezach), liczby osób w załodze, WPŁATY NA KONTO. Publikacja zgłoszenia na liście nastąpi dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
  7. Kolejność zgłoszeń i wpłat jest istotna i decyduje o dostępności miejsc – ilość miejsc jest ograniczona.
  8. Załogę stanowią osoby dorosłe i dzieci, gdzie łączna liczba nie może przekroczyć ilości miejsc w zgłoszonym pojeździe.
  9. W przypadku wątpliwości, pierwszeństwo mają członkowie Stowarzyszenia.