Rajd NIETOPEREK 2015

W dniach 28 – 30 sierpnia 2015 roku Citroen Klub Poznań zapraszamy miłośników motoryzacji i marki Citroëna na czternasty letni rajd turystyczno – samochodowy.

W dniach 28 – 30 sierpnia 2015 roku zapraszamy miłośników motoryzacji i marki Citroëna na czternasty letni rajd turystyczno – samochodowy. Miło nam będzie gościć całe rodziny pragnące zwiedzać interesujące okolice, poznawać nowych ludzi i wspólnie bawić się.

Tym razem zapraszamy na zachodnie pogranicze Wielkopolski. Baza zlotu zlokalizowana będzie w ośrodku KARINA, położonym nad jeziorem Szarcz (Scharziger See ), 66-330 Pszczew ul. Wybudowanie 15, www.o-karina.pl

W ośrodku oczekujemy na uczestników w piątek 28 sierpnia od godziny 15.00. W tym dniu istnieje możliwość posilenia się w restauracji czynnej na terenie ośrodka do godziny 20.00. Barek z niezbędnymi do życia produktami i muzyką czynny będzie do ostatniego gościa. Powitalne ognisko rozpalimy około 19.00 ( jeśli ktoś będzie miał potrzebę upieczenia czegoś na tym ogniu proszony jest o zorganizowanie produktów we własnym zakresie) Najbliższy sklep spożywczy czynny jest do 22.00.

START rajdu ( po uprzedniej odprawie ) nastąpi w sobotę o godzinie 9.00 z terenu ośrodka.

WAżNE INFORMACJE:
Z uwagi na tegoroczne atrakcje na trasę rajdu należy zabrać ciepłą odzież oraz latarkę (będziemy zwiedzać podziemia), ponadto na trasie może okazać się przydatny strój kąpielowy (odcinki specjalne mogą wiązać się z kontaktem z wodą).

Przy zapisach będziemy stosowali zasadę „kto pierwszy ten lepszy” i według kolejności zgłoszeń będziemy przydzielać miejsca noclegowe. Już teraz zadeklaruj swój udział przesyłając ZGŁOSZENIE.

więcej na: Citroen Klub Poznań