22 marca 2015 Grupa Specjalna ostatecznie rozliczyła się z zimą. Raport z akcji do obejrzenia TUTAJ.
Niestety nie można powiedzieć, że akcja zakończyła się sukcesem …. we Wrocławiu pada śnieg 🙂
22 marca 2015 Grupa Specjalna ostatecznie rozliczyła się z zimą. Raport z akcji do obejrzenia TUTAJ.
Niestety nie można powiedzieć, że akcja zakończyła się sukcesem …. we Wrocławiu pada śnieg 🙂
Po spotkaniu… Oto kilka impresji zdjęciowych – nieobrobione „jak jest” Galeria MK Gadom 2017 Dziękujemy wszystkim za spotkanie i wspaniałą atmosferę!
Targi Auto Nostalgia 2016 już za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim Klubowiczom, którzy pomogli nam w organizacji stoiska i odwiedzili nas. Nasze klubowe […]
Ponieważ mieliśmy blisko, postanowiliśmy sprawdzić jak robią to inni…. Pozdrawiamy z Wrocławia, Lewandowscy 🙂