Zostań członkiem COCP jeszcze w 2015

Zostań członkiem COCP jeszcze w 2015
Podczas ostatniego walnego zgromadzenia Stowarzyszenia Citroen Oldtimer Club Polska uchwalony został regulamin członkostwa, który obowiązywać będzie od 1 stycznia 2016 r.

Do tego czasu, wszystkich sympatyków i przyjaciół Citroenów oraz naszych spotkań, zapraszamy do zgłoszenia się do Stowarzyszenia na specjalnych warunkach. Wszystkie
deklaracje dostarczone w tym roku zostaną przyjęte przez zarząd bez opłaty wpisowej, która od stycznia 2016 roku będzie wynosić 240 złotych.

Opłata członkowska będzie obowiązywała dopiero od 1 stycznia 2016 r.w wysokości 120 zł rocznie dla członka oraz  60 zł rocznie od pełnoletniej osoby z rodziny członka (mąż, żona, partner, pełnoletnie dzieci), która chce aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia, mieć prawo głosu na Walnych Zgromadzeniach oraz korzystać ze wszystkich benefitów zaplanowanych dla członków Stowarzyszenia, a także bezskładkowe uczestnictwo dla dzieci niepełnoletnich.

Wszystkie zgłoszone osoby będą miały zapewnioną preferencyjną stawkę za udział w zlotach, dla zgłoszonej załogi – na poziomie poprzednich czyli ok. 250 zł (osoby
spoza Stowarzyszenia ok. 500 zł) oraz będą mogły korzystać z benefitów przygotowanych przez naszych partnerów (np. Citroen Polska, Automobilista).

 

Regulamin członkostwa oraz deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia dostępne na stronie.