Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'hamelka'@'localhost' (using password: NIE) in /home/hamelka/domains/citroen-oldtimer-club.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/hamelka/domains/citroen-oldtimer-club.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'hamelka'@'localhost' (using password: NIE) in /home/hamelka/domains/citroen-oldtimer-club.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/hamelka/domains/citroen-oldtimer-club.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'hamelka'@'localhost' (using password: NIE) in /home/hamelka/domains/citroen-oldtimer-club.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/hamelka/domains/citroen-oldtimer-club.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
FB w skrócie – COCP

FB w skrócie

2 days ago
Zdjęcia z posta użytkownika Citroen Oldtimer Club Polska

5 HP, drugi w historii Citroëna model (po 10 HP Type A), cieszył się powodzeniem zwłaszcza wśród młodzieży.
W 1923 r. 5 HP kosztował 10 800 starych franków. Co roku sprzedawano 100 000 ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
5 days ago

GWIAZDY STYCZNIA

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago

Egzemplarz magazynu Le Double Chevron to marzenie każdego kolekcjonera. Nam spodobał się ten z 1962 roku z zimową odsłoną 2CV.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago

Playmate miesiąca zawsze wzbudza wiele emocji, szczególnie jak się trochę rozbierze. Nasze "playmate" same się nie rozbiorą, trzeba im poświecić czas i samemu rozebrać, ale ile to wzbudza ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago
Zdjęcia z posta użytkownika Citroen Oldtimer Club Polska

Model 15 SIX pojawił się w 1938 r. czyli w 4 lata po nieudanym projekcie modelu 22 z 8 cylindrami. "Król Dróg" zawdzięcza przydomek magicznemu połączeniu doskonałości modelu Traction 11 i ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago
Top 5​: Citroen SM innovations that saw the future

Citroen wyznaczał i wyznacza trendy. Zobaczcie innowacje z lat 70., które wytyczyły przyszłość ....

Brian Cooley tells you about five innovative technologies that the French Citroen SM championed​ as far back as the '70s.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago

W kalendarzu zima, a za oknem ...
Kto tęskni za śniegiem?

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 weeks ago

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 weeks ago

Kogoś zaskoczył śnieg?

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 weeks ago
Nowy AUTOMOBILISTA 1/2018 (213) już w sprzedaży | Automobilista

W kioskach już najnowszy Automobilista , a w nim przynajmniej trzy wzmianki o naszych klubowych kolegach i ich sukcesach -
na zlotach, imprezach i targach. POLECAMY!

Mini – kultowy, modny do dziś, zawsze na fali. Jeździła nim Królowa Elżbieta, jeździli Beatlesi, Steve McQueen, Clint Eastwood, Brigitte Bardot, Rowan Atkinson i Enzo Ferrari. W rajdach ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
« 1 of 3 »