Karnawał z CKP

Ogłoszenie Citroen Klubu Poznań

Zapraszamy na klubowe spotkanie karnawałowe jakie odbędzie się w dniach 11–12 stycznia 2014. 

Impreza odbędzie się w hotelu „LAKE” zlokalizowanym w Dymaczewie przy ulicy Mosińskiej 2 (62-060 Stęszew) – www.lakehotel.pl. Jest to miejsce w którym poszukiwaliśmy wiosny i próbowaliśmy utopić Marzannę.

Kolację planujemy na godzinę 19.00 w sobotę 11 stycznia. Istnieje możliwość zakwaterowania od godziny 14.00. Do naszej dyspozycji pozostają basen, sauna i inne atrakcje hotelowe. Przed kolacją planujemy również pokazy zdjęć i filmów z wspólnych spotkań i wypraw, dlatego prosimy o zabranie ze sobą materiałów multimedialnych.

Na przekór zimowej aurze proponujemy spotkanie w klimatach meksykańsko–kubańskich. Zachęcamy do ubrania zgodnego z tym klimatem stroju i zabrania ze sobą innych elementów, które przybliżą nas do gorącego klimatu.

Koszt imprezy to jedyne 130 PLN od osoby.

Wpisowe gwarantuje niezapomniane wrażenia, nocleg w pokoju dwuosobowym, kolację, śniadanie, zabawę przy muzyce mechanicznej, możliwość korzystania z basenu i sauny.

Osoby nie będące członkami klubu, które pragną spożyć wspólny obiad w sobotę o godzinie 14.30 proszone są o zgłoszenie tego faktu i wniesienie opłaty w wysokości 25 zł.

Członków Stowarzyszenia o odbywającym się w tym samym miejscu o godzinie 15.00 Walnym Zgromadzeniu powiadomimy oddzielnym komunikatem.

Z uwagi na ograniczoną pojemność bazy noclegowej prosimy o pilne dokonywanie zgłoszeń wraz z wpłatami na konto klubowe w terminie do 20 grudnia 2013. Termin zgłoszeń może ulec skróceniu w przypadku wyczerpania się limitu miejsc.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia: Maciej Płocki tel. 605 085 057; mail: maciej@citroenklub.pl

www.citroenklub.pl